CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD

830216

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971):(12) Kafka, komplett portfölj med tolv litografier, varav 11 signerade och numrerade Reuterswärd, 79/100, bladstorlek 63x49 cm

Lösa blad, första bladet med slitage +

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD

Budhistorik (1 bud)

6405116
2020-10-26 18:21:50

2020-10-27 kl 10:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.