Marc Chagal

830123

MARC CHAGALL, färglitografi, ur XXe Siecle Hommage a Marc Chagall, 1969, "Antilopa passenger, bladstorlek 31 x 24 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Marc Chagal

Budhistorik (8 bud)
6391310
650
6389852
600
6391089
550
6389852
500
6384633
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.