Alexander Langlet oljemålning

830048

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): hus i vinterlandskap, signerad a.Langlet- 93, olja på pannå, ca 36x53

Smärre slitage

Drottninggatan 36, Malmö

Alexander Langlet oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6396199
500
6390368

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.