Omega Seamaster Armbandsur 1960-tal

830042

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, guld/ stål, plexiglas, ref nr. 14390-4SC, verk nr. 16918292, kaliber 285, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Urtavla med mindre missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

6385869
6371886
6367782
6366563

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.