Byrå Löfmark

829984

BYRÅ, Löfmark, gustaviansk stil, 1926, stenskiva, rik intarsiadekor, beslag i mässing, brännmärkt "LÖFMARK STM 1926", höjd 94, 116x55 cm
Proveniens: Hovrättsnotarie Nils Möllerstedt, kvitto från möbersnickare Löfmark medföljer

Obetydliga skador , nyckel finns att avhämtas på utlämningen, kvitto från möbersnickar Löfmark medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå Löfmark

Budhistorik (36 bud)
6391607
14 000
6391592
13 500
6391582
13 000
6391563
12 500
6391556
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.