JOHN JON-AND: Naket

829954

JOHN JON-AND (1889-1941): Naket, stämpelsignerad jon-and, krita på papper, 38x31 cm.
Utförda under 1920/30-tal

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket

Budhistorik (20 bud)
6395856
6395860
1 400
6395856
1 300
6395821
6395735

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.