Barbro Nilsson matta

Föregående | Översikt | Nästa

829917

BARBRO NILSSON (1899-1983),"Blåbär", matta, rölakan, signerad BN AB MMF (Märta Måås-Fjetterström AB), komponerad 1946, ca 305x202 cm

Slitage, skador på fransar samt langettering, spår av äldre malskador

Mattor/Textilier, Design, Selected

829917 - Barbro Nilsson matta
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Barbro Nilsson matta

Budhistorik (7 bud)
6368749
29 000
6368747
28 000
6368746
27 000
6362774
26 000
6361311
25 000

3 dagar kvar
Avslutas 2020-10-23
19:47   (20:47 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 000
2 778 EUR, 3 263 USD
Utropspris SEK:
80 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.