Fåtölj m fotpall

829911

FÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, gul klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca cm

Klädsel m slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 16

Fåtölj m fotpall

Budhistorik

2020-10-24 kl 15:13
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.