Rölakanmatta Sverige 1960-tal

829481

MATTA, rölakan, Sverige 1960-tal, geometrisk dekor i grönt och vitt, signerad ML, 200x130 cm

saknar fransar, renoverad

Mattor/Textilier, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Rölakanmatta Sverige 1960-tal

Budhistorik (9 bud)
6385018
5 800
6380270
5 200
6380268
4 800
6379055
6377236

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.