Ljusstakar i silver

829480

LJUSSTAKAR i silver, 1 par, Norge, med svensk kontrollstämpel, med tyngd i botten, höjd ca 10 cm
Skador: Smärre slitage

slitage

Silver

Monter 14

Ljusstakar  i silver

Budhistorik (6 bud)
6407729
550
6406457
500
6407714
450
6406457
6389550

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.