Robert Thegerström akvarell

829414

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Vattendrag med vass, signerad R Thegerström, akvarell och täckvitt på papper, 25,5 x 15 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Robert Thegerström akvarell

Budhistorik (19 bud)
6394382
6 400
6393823
6 200
6388997
6 000
6393822
6 000
6388997
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.