Bordsspegel

829404

BORDSSPEGEL, omkring 1900-talets mitt, mahogny, 3 spegelglas med fasettslipade kanter, höjd ca 40, bredd utfälld ca 60 cm

Bruksslitage

Speglar, Diverse

Hylla 3

Bordsspegel

Budhistorik (8 bud)
6407194
650
6407470
600
6407194
550
6407467
500
6407194
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.