Alla Horsak färglitografi

829387

ALLAN HORSAK (1937-2004), "Föreställning" färglitografi, signerad och daterad 03, numrerad 34/75, ca 28x40 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

Alla Horsak färglitografi

Budhistorik (2 bud)

6389341
6367006

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.