Vettar 1 par Lars-Uno Österman

829267

LARS-UNO ÖSTERMAN, vettar, 1 par, bemålat trä, alfågel, signerade och daterade Lars-U Österman 1985, stjärtfjäder av läder, längd ca 32-45 cm

Nautica/Technica, Diverse, Konst, Konst

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (18 bud)
6391348
4 200
6391355
4 200
6391348
3 800
6391347
3 600
6391126
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.