Kontorsstol ALBERTO MEDA, "Mesh office chair"

829253

ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", kontorsstol, Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, etikettärkta, höjd ca 48 cm

Smärre slitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Kontorsstol ALBERTO MEDA,

Budhistorik (15 bud)
6416713
1 600
6416718
6416713
1 400
6412379
1 300
6416218
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.