Miniatyr Carl XIV

829069

MINIATYR, 18/1900-tal, "Carl XIV", relief, ca 7 x 7 cm

Lagningar

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Miniatyr Carl XIV

Budhistorik (3 bud)

6414132
6414031
6401504

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.