Steven Sorman blandteknik

828896

STEVEN SORMAN (USA, född 1948), komposition, blandteknik, signerad, daterad 1989, totala yttermåttet inkl ram ca 69x68 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Steven Sorman blandteknik

Budhistorik (8 bud)
6390260
6390424
6390260
6373192
6390254

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.