Tallrikar 18/1900-tal

828877

TALLRIKAR, 5 st, 18/1900-tal, flintgods, målad dekor med gulddkant, diameter ca 22-26 cm

Missfärgningar, krackeleringar

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tallrikar 18/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
6406693
550
6406423
500
6406651
450
6406423
6406641

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.