Carl Bille oljemålning

828693

CARL BILLE (Danmark, 1815-1898), Skepp, signerad Carl Bille, olja på duk, ca 19x25 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Bille oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6391643
1 600
6391639
6391587
6388819
6387070
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.