Nils Wedel, Komposition

828278

NILS WEDEL (1897-1967): Komposition, signerad Nils Wedel, akryl och olja på pannå, 50x60 cm.
Utförd 1964

Med dedikation av konstnären på baksidan: "Till Marianne och Bertil 30/12 1964 från Alice och Nisse"

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Nils Wedel, Komposition

Budhistorik (5 bud)
6392354
6 600
6392111
6 400
6385678
6 200
6377411
6 000
6370790

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.