Tête a tête

828007

TÊTE- A- TÊTE, 1900-tal, 6 delar, porslin, rokokostil, Sevres-liknande märke, förgylld dekor, höjd ca 3-17 cm

Keramik/Porslin

Tête a tête

Budhistorik (59 bud)
6367153
8 000
6367150
7 800
6367143
7 600
6367149
7 600
6367143
7 400

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.