Matta Södra Kalmar läns Hemslöjd

827687

KERSTIN BUTLER, matta, Södra Kalmar Läns Hemslöjd, rölakan, signerad KB SKLH, ca 289x176 cm

Kortsida med skador, langettering med lagning, smärre fläckar

Mattor/Textilier, Äkta mattor, Design

Budhistorik (47 bud)
6369241
21 000
6369245
20 000
6369241
18 500
6369244
18 000
6369241
17 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.