Oscar Lycke oljemålning

827400

OSCAR LYCKE (1877-1927): "Vinterafton", Medelpad, signerad och daterad Osc Lycke, olja på duk, 90x128 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (38 bud)
6362034
6362036
6362034
3 800
6362027
3 600
6362025
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.