Bokhylla

827388

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, brunmålad, brännmärkt, höjd ca 223, 85x28 cm

Skador: Smärre slitage

Ommålade på måleri

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla

Budhistorik (16 bud)
6361658
2 400
6361109
6359940
6356212
1 900
6356207
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.