Soffa bord rotting

827305

SOFFA, BORD, rotting, bord med glasskiva, 1950-tal, höjd 83, sitthöjd 38, 115x68 cm resp. höjd 62, 97x62 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper, Diverse

Rum 3

Soffa bord rotting

Budhistorik (12 bud)
6359043
850
6360181
6359043
750
6360180
700
6359043
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.