Karmstolar 1 par gustaviansk stil

827146

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitmålade, förgylld skuren dekor, medaljongrygg med ros och krans i krön, fast stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm

Mindre fläckar i klädsel

Möbler, Stolar

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
6360210
6358881
6358203
550
6358202
500
6351732
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.