Obelisker

827041

OBELISKER, ett par, 1800-talets andra hälft/omkring 1900, grönbrokig och sienna marmor, höjd 72 cm

Ställvisa nagg, smärre lagningar

Diverse, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Obelisker

Budhistorik (9 bud)
6395741
15 500
6380196
10 500
6377400
6376938
1 300
6373519

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.