Carl Larsson etsningar

826977

CARL LARSSON, (1853-1919) 2 st, etsningar, ""Påssjukan" resp. Två systrar, monogramsignerade, ca 17x24 cm.resp. 23x19 cm

Monter 9

Carl Larsson etsningar

Budhistorik (59 bud)
6359573
8 200
6359535
8 000
6359572
8 000
6359535
7 800
6359571
7 600

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.