Carl Malmsten Gemla stolar 2 st

826910

CARL MALMSTEN, stolar, 2 st, 1950-tal, ek, flätad sits, brännmärkt CM samt den andra brickmärkt Gemla, rygghöjd ca 74, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 8

Budhistorik (15 bud)
6391661
6391658
6391652
6391657
6391652
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.