Golvlampa

826596

FALKENBERGS BELYSNING, 1950/60-tal, nummer 7070, golvlampa i vitlackerad metall samt mässing, höj-sänkbar samt försedd med handtag i mässing, märkt FBL, höjd på bild ca 132 cm

Skärm med bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (15 bud)
6361549
950
6361545
900
6361532
850
6361541
6361532
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.