Sideboard teak

826576

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, 2 skjutdörrar, mittdel med lådor, höjd ca 74, 170x42 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sideboard teak

Budhistorik (35 bud)
6361788
6 200
6361405
6 000
6361732
5 800
6361405
5 600
6361727
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.