Awab pallar 3 st

826555

AWAB, stegpallar, 3 st, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd ca 58 cm

Bruksslitage, saknar skruv, sprickor

Möbler, Stolar

Rum 8

Awab pallar 3 st

Budhistorik (23 bud)
6359132
1 800
6359015
1 700
6359130
1 700
6359015
1 600
6359129

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.