Awab pallar 1 par

826554

AWAB, stegpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd ca 58 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Awab pallar 1 par

Budhistorik (22 bud)
6361781
1 800
6359656
1 700
6361614
1 600
6359656
6359011
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.