Karel Appel litografi

826142

KAREL APPEL (1921-2006): komposition, signerad Appel 79, numrerad VII/XXV, färglitografi, ca 50x66 cm

Slitage samt fukt under glaset med vidd missfärgning på bladet

Fack 14

Karel Appel litografi

Budhistorik (36 bud)
6373323
4 200
6373354
6373323
3 800
6373329
3 600
6373323
3 200

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.