Ilkka Lammi oljemålning

825986

ILKKA LAMMI (1976-2000): "Ljus vadare", signerad samt daterad -99, olja på duk 108 x 130 cm.

Utställningar: Salo konstmuseum 12.10 2013-5.1 2014,
Kovola konstmuseum 23.1 -13.4.2014

Ändringar/tillägg

Södra kajen 14, Helsingfors

Ilkka Lammi oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6364615
27 000
6364605
26 000
6364599
25 000
6364532
24 000
6364474
23 000

Slutpris EUR:
27 000
281 837 SEK, 31 707 USD
Utropspris EUR:
25 000-28 000