Barstolar 6 st

825782

BARSTOLAR, 6 st, 1900-talets slut, stomme av teak, detaljer i mässing, sitthöjd ca 70 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 15

Barstolar 6 st

Budhistorik (55 bud)
6367844
8 600
6367842
8 400
6367842
8 200
6367840
8 000
6367840
7 800

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.