Skålfat cloisonne 1800/1900-tal

825705

SKÅLFAT, cloisonne, Japan, 1800/1900-tal, polykrom dekor av drakar, diameter 25 cm.

Bruksslitage.

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

6391026
2020-10-24 13:08:52

2020-10-24 kl 15:29
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.