Kista

825566

KISTA Allmoge, daterad 1812, beslag av järn, ca 49x43x20 cm

slitage, nyckel saknas

Diverse, Allmoge

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kista

Budhistorik (8 bud)
6407537
6407529
700
6407523
550
6407516
500
6407513
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.