Golvlampa Asea

825537

ASEA, golvlampa, mässing, märkt Asea, höjd ca 137 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken, fungerar enligt uppgift

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa Asea

Budhistorik (40 bud)
6368365
6 000
6368357
5 800
6368364
5 600
6368357
5 400
6368361
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.