Leif Robert Eriksson oljemålning

825336

LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Danskt landskap", signerad L Robert E, olja på duk, ca 40x50 cm

Fack 59

Budhistorik (22 bud)
6363560
2 400
6360148
6360455
6360148
1 900
6355673
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.