Karl Dahlqvist oljemålning

825331

KARL DAHLQVIST (1900-1971): Fönsterstilleben med blommor och äpplen, signerad och daterad Karl Dahlqvist 39, olja på pannå, ca 59,5x35,5 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Tavelvagn 1

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6384572
700
6384571
500
6384568
450
6383653
6383260

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.