Unto Koistinen oljemålning

824417

UNTO KOISTINEN (1917-1994) kärlek på stranden, signerad samt daterad 1980, olja på pannå, 30x22 cm

Proveniens: nuvarande ägare inhandlat av konstnärens familj

Södra kajen 14, Helsingfors

Unto Koistinen oljemålning

Budhistorik (20 bud)
Bud EUR
6364980
3 800
6364991
3 700
6364980
3 600
6364976
3 500
6364961
3 400

Slutpris EUR:
3 800
39 666 SEK, 4 462 USD
Utropspris EUR:
4 000-6 000