Paul Osipow målning

823698

PAUL OSIPOW (född 1939) "röd kvadrat", a tergo signerad samt daterad -91-92, akryl på duk, 120x120 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Paul Osipow målning

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
6364781
4 800
6364828
4 600
6364781
4 400
6364818
4 200
6364781
3 800

Slutpris EUR:
4 800
50 104 SEK, 5 637 USD
Utropspris EUR:
4 000-6 000