Byrå gustaviansk stil

820165

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skiva av marmor, beslag och fotavslutningar i mässing, tre lådor, höjd ca 80, 85x47 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
6360607
6360606
950
6360605
900
6360604
850
6360603

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.