Jaakko Sievänen oljemålning

819341

JAAKKO SIEVÄNEN (1932-2013) "Romersk figur III", signerad samt daterad -64, olja på duk, 129x156 cm

Utställning: Åbo konstmuseum: Jaakko Sievänen 14.9-6.10 1974, nr. 22

Södra kajen 14, Helsingfors

Jaakko Sievänen oljemålning

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
6363600
6361774
3 900
6361772
3 800
6361769
3 700
6361765
3 600

Slutpris EUR:
41 754 SEK, 4 697 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000