Lennart Jirlow, Restauranginteriör, färglitografi

818317

LENNART JIRLOW (1936-2020): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, 40/310, blindstämplad Mourlot, färglitografi, 38x46 cm

Ej examinerad ur ram.

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
6389239
5 800
6395713
5 600
6389239
5 400
6395697
5 200
6389239
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.