Michael Schilkin

816380

MICHAEL SCHILKIN, KERAMIKRELIEF. Afrikansk kvinna med apa, signerad Schilkin, Arabia 1940-tal, höjd 46 cm, bredd 29 cm.

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Michael Schilkin

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6360337
3 500
6360336
3 400
6360332
3 200
6360331
6360328
2 700

Slutpris EUR:
3 500
36 534 SEK, 4 110 USD
Utropspris EUR:
5 000-6 000