Breitling kronograf

812540

BREITLING, kronograf, 36 mm, krom, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 1191, caliber Venus 188, 1950-tal

Rostskador.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Breitling kronograf

Budhistorik (34 bud)
Bud EUR
6364548
1 050
6364540
6364534
980
6364523
960
6364510
940

Slutpris EUR:
1 050
10 960 SEK, 1 233 USD
Utropspris EUR:
600-800