Rafael Wardi oljemålning

805845

RAFAEL WARDI (född 1928) "Åstorget", Berghäll, Helsingfors, signerad, a tergo daterad 1990-2000, olja på duk, 113x130 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Rafael Wardi oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6364086
5 000
6364081
4 600
6357508
6341680
3 500
6335911
3 200

Slutpris EUR:
5 000
52 192 SEK, 5 872 USD
Utropspris EUR:
7 000-9 000