Ernst Iosipovich Neizvestny oljemålning

805844

ERNST IOSIPOVICH NEIZVESTNY (1925-2016) Ny generation robot, signerad samt daterad -83, olja på duk, 200x140 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
6358896
4 200
6345733
6325832
3 900
6325831
3 500
6325830
3 200

Slutpris EUR:
4 200
43 841 SEK, 4 932 USD
Utropspris EUR:
5 000-7 000